TIKLAYIN Jigololuk Hakkında Bilgi Almak istiyorsanız


Lütfen dikkat!
Rentboylar Site’ mizdeki üyelerimizi size müşteri bulduk, hemen teminatınızı yatırırsanız müşteriniz hazır diyerek aldatmaya çalışan kişilere karşı ikaz etmek isteriz.
Sitemizde böyle bir uygulama
kesinlikle yoktur ve bundan sonra da olmayacaktır.
Müşteri için ekstra ücret ödemeniz gerektiğini söyleyen niyeti bozuk kişilere itibar etmeyiniz.
Sitemizden hiç bir yetkili sizi arayarak müşteriniz hazır diyemez.
Size ulaşmak isteyen bayan ziyaretçiler direk sizinle iletişime geçerler.
Biz bu konuda aracılık yapmayız. Sadece profilinizi yayınlayarak reklamınızı yaparız.
Bundan sonraki tüm sorumluluk size ve sizi arayanlara aittir.
YÖNETİM

Evliliğimden Pes Ettiğim Anda Karşıma Çıkan Jigolo

Merhabalar, ben Elif. 34 yaşında evliliği çatırdama noktasına gelmiş bir kadınım. Artık bırakın cinsel yaşantıyı, kocamla birbirimizi görmez hale gelmiştik. Sürekli ilişkilere hiç inanmayan bir arkadaşım var. Uzun süredir kendine Jigolo kiralıyormuş, bilmiyordum. Genel olarak problemlerimden bahsettiğimde bana neden partnerlik hizmeti almayı düşünmediğimi sordu. İlk başta çok şaşırmıştım, kendisine böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledim. Ne olursa olsun kocamı aldatamazdım. Bana bunun bir duygusal bağ içermediğini, para karşılığında kiraladığım bir hizmetin aldatma kapsamına girmeyeceğini anlattı. Başlangıçta bana çok ters gelmişti. Zaman içinde düşündükçe fikre alıştığımdan olsa gerek, daha da mantıklı bir hal aldı. Olurdu olmazdı diye kendimle cebelleşirken kendimi Jigolo Sitesi üzerindeki katalogları incelerken buldum. Fikir başlı başına beni heyecanlandırmaya başlamıştı. İyi görünümlü bir Jigolo seçip telefon açtım. Adamın ses tonundan o kadar etkilenmiştim ki, içimdeki bütün duygular
harekete geçti. İşte o an doğru bir karar verdiğime emin oldum. Prensip olarak ilk kez görüştüğü herkesle dışarıda bir yarım saat geçiriyormuş. Kabul ettim, buluşup kahve içtik. Çeşme’ de gözlerden uzak bir ev kiraladım. Oradaki evler genelde party house olarak kullanıldığı için dikkat çekmeyeceğini biliyordum. Kendine ait havuzu olan tek katlı bir evdi. Daha ilk kez partnerlik hizmeti aldığımın bilincinde olduğu için bana peri kızıymışım gibi davranıyordu. Beni kucağına alıp yatak odasına götürdü. Üzerimdeki incecik elbisenin askılarını sıyırdı ve beni öpmeye başladı. O kadar heyecanlıydım ki hemen oracıkta kalbim duracak zannettim. Parmaklarının uçları, dudakları o kadar doğru yerleri hedefleyerek geziyordu ki vücudumda anlatamam. Hayatımda yaşadığım en güzel duygulardan bir tanesiydi. Yan evden gelen sesleri işittik. Bangır bangır bir müzik sesi geliyordu. Sanki yıllardır tanışan iki arkadaşmışız gibi sese doğru yöneldik. İçerisi hınca hınç insan kaynıyor. Birbirimize baktık ve konuşmamıza hiç gerek kalmadan aralarına katıldık, çılgınlar gibi dans ettik. Lavaboda ayak üstü tekrar birlikte olduk. İnanabiliyor musunuz? Liseli aşıklar gibi. Kimsenin bizi tanımadığı bir partiye izinsiz dahil olup bir de lavaboda neler yaptık? Aynı heyecanla eve dönüp bu kez daha büyük bir ihtirasla birlikte olduk. Benim için akıl almaz bir deneyimdi. En güzeli de ne biliyor musunuz? Ertesi gün sanki hiçbir şey olmamış gibi tokalaşıp ayrılmanız. Taa ki bir sonraki buluşmamıza dek. Partnerlik hizmeti gerçekten herkese tavsiye edeceğim bir deneyim. Daha önceden denemediyseniz muhakkak hayatınızda bir kez olsun bu hazzı yaşamalısınız.

Konu Hakkında Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir